4/10/10

10.04.2010- black saturday
10.04.2010 - Our Polish officials (including Polish President and 1st Lady) killed in the plane crash. God bless them.

23 comments:

 1. nadal to wszystko d mnie nie dociera.. [*]

  ReplyDelete
 2. Rip [*] jest mi ogromnie przykro, dla mnie masakra...

  ReplyDelete
 3. [*] ja również nadal nie mogę w to uwierzyc:(

  ReplyDelete
 4. Naprawde wielki zal. Jak sie dowiedzialam myslalam ze to jakis zart.

  ReplyDelete
 5. wstawiam również na swojego bloga. Straszna historia ;<

  ReplyDelete
 6. nadal do mnie to nie dociera :{
  [*]

  ReplyDelete
 7. jesteś chyba jedyną szafiarką która o ty wspomniała na blogu

  ReplyDelete
 8. [*} nic innego nie mogę napisać.

  ReplyDelete
 9. im so sorry for your countries loss

  XX
  Vi from Cali

  ReplyDelete
 10. ukłony - jedyny blog szafiarski, na jakim natknęłam się na informację o katastrofie. chyba 99% internetowego społeczeństwa się tym nie przejęła, tudzież nie skumała czaczy, a szkoda...

  ReplyDelete
 11. Wiesz co, muszę Cię pochwalić, bo jako jedna z nielicznych blogerek uszanowałaś to tragiczne zdarzenie, które nasz naród teraz opłakuje. Byłam bardzo ciekawa kto w jaki sposób na to zareaguje. Niektórzy wydawali się być całkowicie niewzruszeni tą sytuacją i dodawali jakieś duperele związane z ciuchami -a są od Ciebie starsi.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 12. Napiszę Ci tak :
  Odezwała się ta co na 14 wygląda, haha (-; hm... na modelkę to ja się nie nadaję... to, że wysoka to nie wszystko przecież :P. A myślę, że Ty mogłabyś śmiało spróbować w modelingu, nie mówię tu o wybiegowym, ale na fotomodelkę np nadajesz się w 100% i te Twoje kości policzkowe, aaaaaaaah <3.


  [*]

  ReplyDelete
 13. Bez przesady. Sporo blogerek dodało wstążki w postach bądź na głównej stronie bloga. Niektóre zawiesiły działaność na czas żałoby. A to, że ta owa dziewczyna wam się podoba to najlepiej chwalić, mimo, że prawdy nie znacie dokładnie....

  ReplyDelete
 14. Też wrzuciłam wstążkę dwa dni temu. A o samej tragedi nie wiem co mam napisać.

  ReplyDelete
 15. no faktycznie, naprawdę wielkie poświęcenie z jej strony, i w ogóle ukłony! Jak ktoś nie doda posta z czarną wstążką albo nie napisze głupiego [*] - nie jest patriotą, w ogóle nie rusza go ta tragedia i jest skończonym kretynem, co nie?

  do autorki: wybacz, że tak w 3 osobie o Tobie mówię, oczywiście do Ciebie nic nie mam, tylko te komentarze strasznie irytujące.

  Niech spoczywają w pokoju ...

  ReplyDelete
 16. Może mój komentarz jest nieco nie na miejscu do tej notki, ale trudno. Chyba zaczynamy powoli oswajać się z tym co nas spotkało.
  Chciałam po prostu powiedzieć, że bardzo lubię Twojego bloga, obserwuję go od dosyć dawna, jak na tak młodą osobę wydajesz się być bardzo dojrzała i pewna swojego stylu ;) . Dodałam do obserwowanych i postanawiam odwiedzać częściej ;D .

  ReplyDelete
 17. polska zawiść nawet przez dziewczątka blogerskie przemawia - wstyd, moje panie!

  ReplyDelete

If you can't see your comment or my answers click 'Load more' :) / Jeśli nie widzicie wszystkich komentarzy albo moich odpowiedzi, kliknijcie w 'Load more' :)