6/25/11

the book

Premiera książki „Fashion People” Doroty Wróblewskiej.

Na VII edycji Warsaw Fashion Street, podczas pokazu Fashion People odbyła się oficjalna premiera albumu polskiej mody ulicznej- Fashion People Poland.

Na wybiegu pojawili się finaliści konkursu prowadzonego przez kilka miesięcy na sophisti.pl oraz na blogu Doroty Wróblewskiej. Autorka i pomysłodawczyni projektu, na żywo oceniała stylizacje osób biorących udział w pokazie. Było kolorowo, stylowo i modnie.

Album „Fashion People” ilustruje polską modę ulicy największych polskich miast. W książce pojawiają się rozdziały poświęcone Warszawie, Krakowowi, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiowi oraz zdjęcia z warszawskiej ulicy z 1958 roku.
Nad książką pracowała grupa pasjonatów mody z całej Polski, poświęcali weekendy na poszukiwania ciekawych i oryginalnych ludzi.
Książka dedykowana jest wszystkim tym, dla których moda jest częścią ich życia, ale również tym, którzy poszukują nowego stylu, inspiracji.

Album „Fashion People” pokazuje ekstrawagancję, ale też i klasyczne podejście do mody.. Przedstawiamy osoby wyjątkowe, posiadające styl i wyróżniające się w tłumie.
Dorota Wróblewska na kartach „Fashion People” udowadnia, że Polacy potrafią być modni i stylowi.


(informacja prasowa)