2/21/13

GLAMOUR MAGAZINE PHOTOSHOOT

(Glamour Poland, March 2013)
 
You know I'm scared of one billion things on this planet. You know I know absolutely nothing about posing. You know that camera freaks me out (less than it used to but still...). But at the end of the day, I think it's worth trying new things (well, to a certain extend) and sometimes pushing yourself to overcome your fears and fobias somewhere in your weird mind. I'm not going to lie - I actually had to force myself to participate in this Glamour photshoot. Of course, not at the very beginning. I was extremely pleased when I received an email from Glamour team with an invitation. They told me it was going to be a music-inspired photoshoot. Sounds great to me, I thought. It was an easy guess how they would style me. Probably something that jazz-connected. And if it's not, they'll probably hand me a guitar, give me a flowery girly dress, Taylor-Swifted (I like word formation) me and make me pretend I know how to play guitar. Oh, and there will be a fake horse in the background. I seriously thought it was going to end that way and to be honest, I was prepared for it. I mean, I think I would suit that all girly stuff going. Maybe I would just skip that horse. But then I got the phone call and what I heard was:

Dobrze wiecie, że lista moich fobii ciągnie się mniej więcej w nieskończoność. Dobrze wiecie, że moja wiedza na temat pozowania kończy się tak szybko, jak się zaczyna. Dobrze wiecie, że aparat mnie, delikatnie mówiąc, paraliżuje (jest coraz lepiej, chociaż nie popadałabym w zbytni entuzjazm). Wierzę jednak, że warto próbować nowych rzeczy (w pewnych granicach) i wiara ta czasem przekłada się na moje czyny. Chociaż często muszę siebie wprost zmuszać do niektórych rzeczy, potem (z reguły) nie żałuję. W końcu to zawsze jedna dodatkowa historia, którą będę maila Wam do opowiedzenia.
Pewnego radosnego dnia odebrałam maila od ekipy Glamour z zaproszeniem do uczestniczenia w sesji zdjęciowej. Oczywiście, bardzo się ucieszyłam i było mi niezmiernie miło, szybko odpowiedziałam i dostałam kolejnego maila, tym razem z kilkoma szczegółami - sesja miała być inspirowana najzwyczajniej mówiąc, muzyką. Brzmiało to całkiem dobrze i całkiem łatwo wysnułam sobie podejrzenia dotyczące tego, jak mnie tam wystylizują. Stawiałam na coś w klimatach jazzu. A jeśli nie jazz, to przypuszczałam, że wcisną mnie w kwiecisto-dziewczęcą sukienkę, wręczą do ręki gitarę i każą udawać, że jestem wirtuozem gry na tym instrumencie. A gdzieś w tle będzie sztuczny koń i trochę siana. Naprawdę myślałam, że tak się całą ta zabawa skończy i szczerze powiedziawszy, nie byłabym rozczarowana. Myślę, że taka swojska sceneria całkiem by do mnie pasowała. Może oprócz tego konia. Tak więc, kiedy zadowolona, myślałam sobie o tych wszystkich możliwościach, zadzwonił telefon. Mina mi nieco zrzedła, kiedy w słuchawce usłyszałam:
 
"Your theme is gonna be punk."
"Twoim motywem będzie punk."

I always appreciate good sense of humor. After a few minutes, I realized it was not a joke. They were 100 % serious. I hate any drastic changes when it comes to my appearance - I would never dye my hair, I horribly afraid of a fake tan, I would never ever have anything pierced. I'm just freaking out. And yes, I was freaking out when I heard about the theme as well. But then, I came to a conclusion that it's healthy for me, from to time, to do something that I wouldn't necessarily do on a daily basis. You know, I'll always have one more story to tell you. And so I went to Warsaw.
 
Bardzo doceniam poczucie humoru. Jednak po kilku minutach zorientowałam się, że to wcale nie były żarty. Ktoś naprawdę miał wizję połączenia mnie z tym słowem. Wtrącę tylko, że nienawidzę i boję (temat fobii bardzo szybko powrócił) się ingerowania w moją sferę zewnętrzną - nigdy nie przefarbowałabym włosów, sztuczna opalenizna wprost mnie przeraża, nie mówiąc już o jakiś kolczykach w dziwnych częściach ciała. Po prostu trochę świruję. I ześwirowałam, kiedy usłyszałam o moim motywie przewodnim. Jest jednak takie ładne powiedzenie - "Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni". Jeśli przeżyję nałożenie na mniej ton ubrań ze skóry, kreski pod okiem wielkości czołgu i ćwieków w najmniej spodziewanych miejscach, to jestem w życiu bezpieczna. I tak oto pojechałam do Warszawy.

The atmosphere there was just amazing and I had the opportunity to have pictures of me taken by Marcin Kempski, who I worked with three years ago on my first photshoot for Viva!Moda magazine. So yes, I was chilled, excited, comfortable there. I had already seen the clothes, I loved them (I like especially the first outfit with leather jacket), I had 'today-I'm-so-crazy-I'm-so-wild' mood. Until we started making some decisions about my hairstyle. 'MOHAWK' - that was the word I heard and that was the word that almost made me gag. And so my freak-out mode was turned on. Hopefully I managed to convince everybody that just a messy hair is also a very good idea. 'So maybe we'll give you some PINK highlights?'. As I heard it I probably looked like Hermione Granger when she saw the troll in the bathroom.

Tak jak pisałam kilka postów temu, atmosfera na planie była bardzo, ale to bardzo sympatyczna, co szczerze mówiąc, mile mnie zaskoczyło. Okazało się też, że zdjęcia robił nam Marcin Kempski - ten sam, który pracował nad moją pierwszą sesją dla Vivy!Mody kilka lat temu. Byłam więc bardzo zadowolona, zrelaksowana, w super humorze. Zdążyłam zobaczyć przygotowane ubrania, coś pozmieniałam, coś zostawiłam, istna idylla. Idylla jednak skończyła się w momencie, w którym zaczęliśmy wszyscy podejmować decyzję w sprawie mojej fryzury. "IROKEZ" - było to słowo, które usłyszałam i o mało się nie zadławiłam. Znowu ześwirowałam. Koniec końców ustaliliśmy, że skołtunione włosy też się nadadzą. "A może w takim razie RÓŻOWE PASEMKA?". Pamiętacie tę scenę w Harrym Potterze, kiedy Hermiona chowa się w łazience, w której grasuje troll? Miałam dokładnie taką samą minę.

Finally, with no mohawk or pink highlights, I was ready to have pics of me taken. So yeah, there I was, jumping, laughing, running, lying on the floor with fifty bags around me. I laughed probably 80% of the time in front of the camera. It's actually the only thing I can do, cause I'm no Anja Rubik :)
I hope you guys like the results, it's so awkard for me to see myself in this outfits, so it must be really awkard for you as well :) But I like it. I really do. It's one and only moment you see Weronika wearing a leather vest and studded boots, right?:) Huge thanks to all Glamour team and three lovely bloggers that also took part in this photo shoot - Tamara, Maff and Jessy !
 
Na szczęście bez irokeza i bez różowych (bądź fioletowych) pasemek, stanęłam przed obiektywem. Skakałam, biegałam, leżałam na podłodze otoczona pięćdziesięcioma torebkami. Moje pozy ograniczyły się w 80%  po prostu do śmiania się. To jedyna rzecz, jaka pozostaje, kiedy nie jest się Anją Rubik. Mam nadzieję, że podobają Wam się zdjęcia. W końcu nie każdego dnia (a raczej żadnego) można mnie zobaczyć w skórzanej kamizelce i ćwiekowanych butach :) Wielkie podziękowania dla całej ekipy Glamour oraz Tamary, Maff i Jessy!

 


187 comments:

 1. Weronika powiedź, masz takie samo zdanie na temat tego co ukazało się w końcu w Glamour jak Maff? :)

  ReplyDelete
 2. Genialnie !!! Chyba specjalnie ze względu na te sesję kupię Glamour'a

  ReplyDelete
 3. That's great!

  http://selmahapsari.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Kiedy zobaczyłam pierwsze zdjęcia, zdębiałam, przetarłam oczy i przyjrzałam się jeszcze raz. W moim skołatanym umyśle obijało się "Weroniko? Gdzie żeś znikła? Weroniko...? Raspberry?". Tak bardzo ukochałam Cię w tych tiulach wszelakich, że mimo namiętnego uwielbienia do skórzanych kurtek miałam ochotę wybiec na ulicę i wrzeszczeć- gdzie jesteś prawdziwa Ty?! Ale potem przeczytałam tekst. Gazety pewnie rządzą się prawami, które w moim 16-letnim świecie wydają się śmieszne. Dla nich- poważne i zobowiązujące. No i cóż mogę więcej rzec? Podołałaś, wyszłaś niesamowicie i obroniłaś swoją indywidualność. Tfu, tfu, ale Ci słodzę! Jeśli nie skończę czym prędzej, to chyba Ci się oświadczę, więc lepiej skoczę do kiosku i przyjrzę się całości sesji!

  ReplyDelete
 5. I think you did an absolutely amazing job :)!

  xx
  http://gita-oddsandends.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Jejku, tak strasznie Cię uwielbiam! Jesteś wspaniała. Twoje notki są mistrzowskie, a o zdjęciach już w ogóle nie mówię... :)

  ReplyDelete
 7. That's great!

  http://selmahapsari.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. It all looks great and your so lucky for having this opertunity!

  fashionate

  ReplyDelete
 9. Jak miło, że postanowiłaś opowiedzieć o prawdziwych odczuciach, a przez wzmiankę o Hermionie skradłaś moje serce na zawsze.

  ReplyDelete
 10. Jak na Twój sukces reagują ludzie ze szkoły?

  ReplyDelete
  Replies
  1. pewnie chodzi do szkoły z takimi snobami jak ona :)

   Delete
  2. Za to ty anonimku jesteś pewnie super ;*

   Delete
  3. dlaczego uważasz ją za snobkę?

   Delete
 11. Dopiero niedawno odkryłam Twojego bloga. Prześledziłam wszystkie wpisy, również te pierwsze :) Ale się z Ciebie kobietka zrobiła :) Jesteś mega pozytywną osobą, czekam na więcej wpisów!!!

  ReplyDelete
 12. so much fun!

  http://giaa-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 13. It sounds like you had a really fun day! You look amazing :)

  xxxx

  ReplyDelete
 14. Wiesz może skąd jest biała kamizelka, którą miałaś na sobie? Właśnie takiej szukam, nie kupiłam jeszcze gazety, być może tam jest odpowiedź, ale jeśli wiesz to byłabym wdzięczna z odpowiedź ;) Oczywiście gratuluję sukcesu!

  ReplyDelete
 15. congrats on your feature! enjoyed this much!

  www.novelave.com

  ReplyDelete
 16. Lucky you !!!!!!

  Http://Fashioneiric.blogspot.com

  Coline !

  ReplyDelete
 17. these shoots are fantastic! love the shoes
  kw, ladies in navy

  ReplyDelete
 18. Jaka Ty chudziutka ;)Ale pięknie się prezentujesz przed obiektywem ! :)

  brightlikesun.blogspot.com

  ReplyDelete
 19. Pięknie WYSZŁAŚ ♥♥♥


  http://limitofcontrol.blogspot.com/

  ReplyDelete
 20. rewelacyjnie wyglądałaś ;) świetna sesja! gratulacje;)

  ReplyDelete
 21. what an amazing opportunity! the photos look great too x

  burgundybeauty.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 22. Punk w gorsecie? Znam kilka szanujących się przedstawicielek tej subkultury i gorset z pewnością nie należy, delikatnie mówiąc, do ulubionych cześci ich garderoby. W ogóle nie należy do ich garderoby. Wiem, że to tylko sesja fotograficzna, ale zdjęcia wyszły dziwne i sztuczne. No i te srebrne/fioletowe/różowe buciki wokół... zdecydowanie wolę Cię w (prwadziwej?) romantycznej wersji. No i: "sztuczna opalenizna wprost mnie przeraża, nie mówiąc już o jakiś kolczykach w dziwnych częściach ciała." Jakichś, nie "jakiś".
  Pozdrawiam,
  N.

  ReplyDelete
 23. szczerze mówiąc wydaję mi się że powinni zwracać uwagę na wasze osobowości i prywatny styl , w końcu nie jesteście modelkami żeby się wcielać w kogoś tylko w tym artykule byłyście gwiazdami ;) jednak nie było tak żle z tego co widzę ;p

  ReplyDelete
 24. Jak zobaczyłam Cię w tym wydaniu po raz pierwszy, trochę się zdziwiłam - przeciez Ty jesteś taka słodka, dziewczęcą, "kwiatkowa". Ale muszę Ci powiedzieć, że kiedy patrzę i patrzę na te zdjęcia, Tobie pasuje taki styl! Kurczę, w sumie do Ciebie chyba każda stylówa by pasowała :)

  ReplyDelete
 25. mam 15 lat i za niedługo bierzmowanie, co byś mi poleciła na sb włożyć?

  ReplyDelete
 26. the photos turned out fantastic!

  http://iamturquoise.wordpress.com

  ReplyDelete
 27. Wyglądasz świetnie! Super zdjęcia ;)
  Zapraszam do siebie

  ReplyDelete
 28. Kupiłam ten Glamour (pierwszy raz w życiu) tylko ze względu na Ciebie, bo byłam niesamowicie ciekawa tej sesji. I cóż.. Widzę Cię w zupełnie innym wydaniu, jestem w szoku i naprawdę usilnie się zastanawiałam, jak dałaś się na to namówic - ale tutaj znajduję wytłumaczenie. Cóż.. Mi punk jest bardzo bliski, ale zobaczyc Cię w takiej stylizacji to było naprawdę niezłe zaskoczenie :) Bo sama byłam przekonana, że pokażesz nam stylizacje w stylu vintage, stylizacje, które będą pasowac do Ciebie i Twojego stylu, który nam tu prezentujesz - a Ty po prostu pojechałaś po całości, mówiąc kolokwialnie :D

  ReplyDelete
 29. Czesc:) fajne zdjecia :) a dlaczego ty mialas temat "punk", a inne bloggerki przedstawialy swoj styl?
  pozdrawiam kasia

  ReplyDelete
 30. Hej, Weronika! Pokażesz na obiecaną dawno temu stylizację z Sylwestra?? :) Minęło już tyle czasu... a mnie bardzo ciekawi jak wyglądałaś :)) Może chociaż jakieś zdjęcie na fanpage'u, hmm? :D

  ReplyDelete
 31. wyglądasz niesamowicie! bardzo kobieco i sexy! :)

  ReplyDelete
 32. you look so amazing! congrats on the feature!

  www.styleandshades.blogspot.com

  ReplyDelete
 33. miło przeczytać jak to wszystko wygląda, tak trochę od kuchni :) myślę, że sesja się udała! Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 34. good for you for going out of your comfort zone! you most definitely do not look awkward in the final photos :)

  Mili from call me, Maeby

  ReplyDelete
 35. To musiało być dla Ciebie naprawdę zaskoczenie! I tak uważam, że spisałaś się świetnie! Jak zawsze świeżo i naturalnie :))

  http://madbrunette.blogspot.com/

  ReplyDelete
 36. Bardzo ładnie wyszłaś :( Na filmiku widać, że była dobra atmosfera podczas sesji.


  http://wegetwicked.blogspot.com/
  http://wegetwicked.blogspot.com/
  http://wegetwicked.blogspot.com/

  ReplyDelete
 37. zazdroszczę sesji :P jak widać na zdjęciach efekty mega ;)

  http://monikkaa22.blogspot.com/ <-- ZAPRASZAM

  ReplyDelete
 38. You are soo lucky! Id love to go to a photo shoot but Id also be soo scared I'm quite shy and Id probably get all awkward in front of the camera!
  But your photos have turned out lovely:D P-E-R-F-E-C-T-I-O-N <3
  Sofia x

  ReplyDelete
 39. świetna sesja :)

  http://bulgariaadream.blogspot.com/

  ReplyDelete
 40. Jej te zdjęcia są na prawdę dobre, myśle ze jak na sesje to był idealny wybór dla cb takiego stylu aby pokazać twoje możliwe drugie oblicze ;)

  ReplyDelete
 41. Wow! Gratulacje :D Zasłużyłaś na to! :D Codziennie od ostatniej publikacji odwiedzałam Twojego bloga, no i w końcu doczekałam się nowego posta :D No i jakiego! Jeszcze raz gratuluje ;)

  ReplyDelete
 42. Weroniko, jesli mam byc szczera to naprawdę bardzo pasuje do Ciebie ten styl, chętnie pooglądałabym Cię w podobnych stylizacjach. Naprawdę nie ma się co przerażać, ładnemu we wszystkim ładnie.
  Kocham Twojego bloga, jesteś tak młodą, piękną, skromną dziewczyną pełną wdzięku, zasługujesz na jak najwspanialszą modową karierę i tego Ci zyczę! Buziaki :)

  ReplyDelete
 43. dlaczego tak długo nie dodawałaś żadnego postu?

  ReplyDelete
 44. uwielbiam sposób w jaki piszesz! zaśmiewałam się czytając o przygotowaniach do sesji :)
  na zdjęciach wyszłaś przebosko, zazdraszczam takiej okazji.

  http://weronikoko.blogspot.com/

  ReplyDelete
 45. No nareszcie!Prawie 3 tyg.czekaliśmy na posta.
  Ale wreszcie jest i to z fajnymi skutkami :) Mnie osobiście podobasz się w takiej Punkowej stylizacji. Sama zmontowałaś filmik? Bo naprawdę super wyszedł.
  Pozdrawiam,Patrycja

  ReplyDelete
 46. Ahhh! jestem zasdrosna, zdjecia wygladja super i super w nich wygladasz.:)

  ReplyDelete
 47. wow you look amazing :)))  www.ohsoboheme.blogspot.com

  ReplyDelete
 48. O Boże,wyszłaś tak cudownie,że chyba nigdy nie oglądałam jednego zdjęcia w gazecie takiej jak Glamour tak długo! I ten filmik jest świetny ;)

  ReplyDelete
 49. jesteś niezwykle pozytywną osobą :) filmik fajny, sympatyczny, a zdjęcia wyszły bardzo ładnie! :)

  ReplyDelete
 50. Zdjęcia są świetne, na pewno kupię :)

  Pozdrawiam i zapraszam,
  streetofjellies.blogpsot.com

  ReplyDelete
 51. Glamoura nie kupię, bo nie lubię, ale wyglądasz ślicznie i masz piękną figurę!

  ReplyDelete
 52. Super, piękne zdjęcia i świetny filmik. Zapraszam do mnie na trulylovefashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 53. A tak swoją drogą ciekawa jestem jak byś wyglądała w stylizacji w stylu Tamary ;)

  ReplyDelete
 54. cholera, wyglądasz zajebiście w tym wydaniu!

  ReplyDelete
 55. Świetny post:) Podziwiam cię za twój optymizm, styl i za wszystko. Super film:) I genialna figura, co ty robisz, że jesteś tak szczupła?

  ReplyDelete
 56. dlaczego przez 19 dni nie dodałaś żadnego postu? to prawie 3 tygodnie, tak traktujesz swoich czytelników :<

  ReplyDelete
 57. Super wyglądasz na tych zdjęciach, zazdroszczę :)

  ReplyDelete
 58. Ddzie się podziewałaś przez te wszystkie dni? :) Dobrze, że wreszcie dodałaś jakiś post. Czekam z niecierpliwością na nowy outfit.
  Pozdrawiam serdecznie! ;)

  ReplyDelete
 59. Jedyne, co to nie widzę Cię w tym motywie, mimo iż jesteś prześliczną dziewczyną. Spodziewałam się tak jak powiedziałaś, dziewczyny z gitarą bądź w małej czarnej przy jazzowej muzyce.
  Mimo to świetnie wyszłaś.
  XXX

  ReplyDelete
 60. od tygodni czekałam na kolejny post i nie zawiodłam się.:)
  J.

  ReplyDelete
 61. Bardzo fajnie i miło z ich strony, że Cię zaprosili do sesji - bo oczywiście nie mam wątpliwośći, że zasługujesz na to jak mało kto... Jednak jako jedyna w tej sesji jesteś przebrana, a to już nie jest fajne. Stylizacje dziewczyn są w 100% zgodne ze stylem jaki prezentują na blogach, a Twój.. ekhmm, krótko mówiąć ktoś pokazał, że nie zna Twojego bloga (stylu) i Cię nie szanuje.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faktycznie tylko Tobie weroniko wymiślono coś zupełnie odmiennego niż to co pokazujesz na blogu. A to dranie ;)

   Delete
  2. Zgadzam sie w stu procentach, niestety :/

   Delete
 62. Even though you don't feel completely comfortable in front of the camera, you still look great and the photo shoot turned out so well :)

  ReplyDelete
 63. Właśnie kupiłam Glamour, przyszłam do domu i oczywiście otworzyłam je na stronie z Twoimi zdjęciami. Moja mama podchodzi i mówiąc , ale fotogeniczna dziewczyna, ma piękny uśmiech! A ja tylko odpowiedziałam, że ma rację. ;D
  Podsumowując, zazdroszczę Ci fotogeniczności i uśmiechu! :)

  ReplyDelete
 64. wyszłaś na tych zdjęciach cudownie! ale troche bez sensu cię umieścili w tej tematyce.. tak jakby w ogóle nie zajrzeli na Twojego bloga i nie mieli pojęcia o estetyce, którą lubisz.. Troche smutne, no ale sam fakt, że miałaś szansę wziąć udział w takiej sesji to na pewno fajne przeżycie :) a może spodobała Ci się rola punkowej dziewczyny, haha?

  ReplyDelete
 65. z Was czterech na Twojego bloga zaglądam najrzadziej, ale pamiętałam Cię z raczej kobiecych stylizacji :)
  dziś schorowana czekałam aż siostra przyniesie mi nowy nr Glamour i ... zakochałam się w Tobie
  Tamara, Maff i Jess zdecydowanie na nie w tej sesji (nie dziwię się, że Maff już wyraziła negatywną opinię na fb :D ) teraz już wiem jaki blog będę odwiedzać częściej :) no i muszę przyznać ,że ten styl idealnie do Ciebie pasuje :)

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 66. Jesteś bardzo fotogeniczna!
  Jednak chyba wolę Cię w zwiewnych sukienkach niż w ćwiekach. ;D

  ReplyDelete
 67. świetna sesja :) i taka w rockowym klimacie :) gratuluję :)

  ReplyDelete
 68. co to za piosenka w tym filmiku??? :)) + śweitne zdjęcia, pasuje ci taki styl :D

  ReplyDelete
 69. Jak Ty miałaś punk, to jaki miały pozostałe dziewczyny?:D

  ReplyDelete
 70. Od razu po szkole pobiegłam do kiosku po Glamour i szczerze mówiąc zdziwiłam się widząc Cię w tak odmiennej stylizacji. Muszę powiedzieć, że zdjęcia są piękne, no i gratulacje c:

  ReplyDelete
 71. Te 'fioletowate' światło z tyłu psuje cały urok tych zdjęć :(

  ReplyDelete
 72. A moim zdaniem szkoda, że miałaś taki motyw przewodni... Lepiej by było, gdyby jednak dziewczyny były ubrane według swojego stylu, zwłaszcza, że punk jest teraz bardzo popularny na ulicy a Twój sposób ubierania - przeciwnie :) Mam nadzieję, że następna Twoja sesja do magazynu będzie bardziej... "Twoja" :)

  ReplyDelete
 73. oh my gosh, the shots of you are amazing. you look incredibly good and your body is gorgeous!

  ReplyDelete
 74. Hahaha uwielbiam czytać Twoje notki! :*

  ReplyDelete
 75. Wreszcie coś! Ileż można czekać na posta od Ciebie? Jestem wręcz oburzona!
  PS. Błagam Cię, nie opuszczaj nas już na tak długo, jak to zrobiłam zostawiając nas z krakowskimi widokami!

  ReplyDelete
 76. W takim wydaniu wyglądasz SUPER!!!!!

  ReplyDelete
 77. Jak zwykle wyglądasz ślicznie i było to na pewno dla ciebie świetne doświadczenie, jednak nie rozumiem jakie były motywy działania twórców tej sesji. Masz swój określony styl, z którym od razu jesteś kojarzona, a oni zapraszają cię do sesji i pokazują zupełnie coś innego. W blogach najfajniejsze jest to, że są prawdziwe. I wydaje mi się, że jeśli blogera zaprasza się do sesji zdjęciowej to właśnie po to, żeby tę jego prawdziwość ukazać, a nie wpychać go jakieś obcej estetyki.
  Śledzę twojego bloga chyba od samego początku i bardzo ci we wszystkim kibicuje. Cieszy mnie ten twój mały sukces, bo publikacja w poczytnym magazynie takim jest. Nie podoba mi się po prostu pomysł na tę sesję. Wydaje mi się, że cały zamysł, stylizacje były już gotowe, a potem zaproszono blogerki zamiast zwyczajnych modelek, żeby zwiększyć sprzedaż. Szkoda.

  ReplyDelete
 78. Mam nadzieję, że żona Glamour kupi bo jednak facetowi ciężko taki zakup zrobić :) Kultura nakazuje żebym do kawy czytał katalog wiertarek z Praktikera :)

  ReplyDelete
 79. jesteś śliczna!

  ReplyDelete
 80. You really look like you were having tons of fun! Other than that, it's really amazing to see you involved in a project like this! :)

  Xx

  ReplyDelete
 81. how great! I love the pictures & the styling and I'm glad you took this opportunity! you look lovely (although "lovely" is not a punk word :P)

  ReplyDelete
 82. najabrdziej z tego filmiku podoba mi się PIOSENKA!!:* ślicznaś

  ReplyDelete
 83. wyglądacie wspaniale! :) Jesteś przepiękna, Weroniko!

  ReplyDelete
 84. świetna sesja:) biegnę jutro do kiosku po gazetkę
  www.korkiwaw.pl - matematyka warszawa

  ReplyDelete
 85. W tym filmiku przypominasz mi Annę Muchę :).

  ReplyDelete
 86. Cudooo!! Zazdroszcze strasznie, a Punkowy styl naprawde Ci pasuje!

  ReplyDelete
 87. Weroniko nie znikaj nam więcej na tyle czasu. Stylizacja na rockową dziewczynę świetnie do Ciebie pasuje. Życzę więcej sukcesów. Pozdrawiam i zapraszam.

  ReplyDelete
 88. super uwielbiam wszystkie was dziewczyny :)

  ReplyDelete
 89. Trochę chyba przesadzili z bronzerem - jesteś śliczna bez takiej warstwy makijażu! ;)
  Aż kupię GLAMOUR, ciekawa jestem jak to całe przedsięwzięcie wyszło. Reszta dziewczyn... na co były stylizowane?
  Ogólnie to dobrze się bawiłaś, prawda?
  PS pojechałaś samiutka (ja bym sie zgubila...) czy zabrałaś jakąś bliską przyjaciółkę? z czystej ciekawości :)
  buziaki i uściski :*
  PPS proszę Cię, zdradź coś na temat MilanFW! Jak to wszystko się stało? W ogóle... co? WOW! <3

  ReplyDelete
 90. Wyglądasz pięknie jak zawszę :) Na vid widać, że świetnie się bawiłyście C:

  ReplyDelete
 91. Szalony filmik i takaż sama muzyka :) Masz piękny uśmiech, szczególnie po wylądowaniu z podskoku :) Podoba mi się fryzura, którą wytargowałaś :)

  ReplyDelete
 92. co sądzisz na temat kirstiny bazan i jej stylu?

  ReplyDelete
 93. Po pierwsze gratuluję, choć nie spodziewałam się zobaczyć Cię w takim wydaniu;p Mam dwa pytania, które nie do końca są związane z tematem sesji.
  1. Ciekawi mnie jaka jest twoja, że tak powiem ulubiona modelka.
  2. Jak często napotykasz w krakowskich ciuchlandach ubrania, które szczycą się metkami Burberry, Chloe, DKNY itp.
  3. Jak dużo takich ubrań znajduje się w twojej szafie?

  ReplyDelete
 94. Sesja wyszła świetnie, a Twoje zdjęcia są wg mnie najlepsze ; ) http://kimaggie.blogspot.com/

  ReplyDelete
 95. amazing shots


  http://www.vasilievablog.com/

  ReplyDelete
 96. awww the photos are amazing, I really like them! and Ialso love the first outfit, it looks gorgeous on you !:)

  xoxo nele

  farawaylovers.blogspot.com

  ReplyDelete
 97. Humor dopisywał i to się liczy :)

  ReplyDelete
 98. A mnie bardzo się podobasz w tym wydaniu! Takie rockowe-genialnie ;) Uwielbiam taki styl,skórzane kurtki,ćwieki. Wg mnie wyglądasz niesamowicie i miło jest Cię zobaczyć w nieco innym wydaniu niż zwykle :) Każdy się rozwija i jest to jak najbardziej ok ;) Mnie jako fankę rocka zachwyciła sesja i życzę Ci jeszcze więcej okazji do zaprezentowania się w jakimś magazynie. Taki styl strasznie do ciebie pasuje,takie przynajmniej jest moje zdanie. Życzę powodzenia w dalszym podbijaniu świata mody!

  ReplyDelete
 99. Jesteś cudowna :) Filmik wyszedł świetnie :D

  ReplyDelete
 100. Robisz jakieś ćwiczenia teraz? :)

  ReplyDelete
 101. Skoro pokazałaś już zdjęcia z sesji, chyba nie ma sensu kupować już gazety;)
  Swoją drogą chyba fajnie wyszło

  ReplyDelete
 102. Widziałam dzisiaj Twoje zdjęcia w Glamour i nie mogę wyjść z podziwu - genialna stylizacja (jak zawsze)! Naprawdę pasujesz do roli modelki w takich gazetach :)

  ReplyDelete
 103. Trochę brak sensu, choć nie jestem pewna czy występujesz tutaj tylko jako modelka czy też jako modelka. Jeśli to drugie, to trochę dziwne, że zmieniają twój styl na potrzeby zdjęć.
  Hmmm. Ciekawe czy mnie jeszcze pamiętasz;) Na początku blogowania(powiedzmy) odwiedzałyśmy swoje blogi. Chyba po pseudonimie powinnaś skojarzyć;)
  Pozdrawiam i powodzenia!!

  ReplyDelete
 104. Wow. Wyglądałaś znakominie :) Co prawda magazynu jeszcze nie kupiłam, ale zrobię to dziś. Super, że tak młoda osoba jak Ty tyle osiągnęła i nawiązuje takie ciekawe współprace. Oby tak dalej trzymam kciuki.
  Pozdrawiam Natashke

  ReplyDelete
 105. Weroniko, masz pocieniowane włoski? mocno czy lekko? :)

  ReplyDelete
 106. Kameleon! Podziwiam, poradziłaś sobie świetnie ;)

  ReplyDelete
 107. you look pretty with your messy hair and the photos are amazing! ;)

  http://mitharachmayani.blogspot.com

  ReplyDelete
 108. Werka w innym wydaniu - nice!
  Fajnie zobaczyć Cię w ostrzejszym looku :)

  ReplyDelete
 109. od czasu do czasu warto wyjść ze swojej "comfort zone":)

  http://allegro.pl/sukienka-bal-czerwony-dywan-zara-rozm-s-i3039785417.html

  ReplyDelete
 110. Uwielbiam cię ! Zdjęcia na pewno będą cudne:)
  fashioours.blogspot.com

  ReplyDelete
 111. e tam... to nie tak że jak się jest Anją Rubik to pozostaje tylko śmianie to na odwrót działa ! Jak się nie jest takim uroczym i pięknym jak ty to pozostaje pozowanie :D

  ReplyDelete
 112. Ale z Ciebie calineczka :)

  Lubię Twój blog! Też piszę dwujęzycznie :>

  www.restlessblonde.blogspot.com

  ReplyDelete
 113. Nie będę Ci pisać,że Ci nie psuje,że to, że tamto,bo jestem zdania,że każdemu wszystko pasuje! Tzn. każdy ma prawo do wszystkich eksperymentów(mówię o tych modowych),ale szkoda,że nie pokazali WERONIKI WERONIKI tylko najzwyczajniej Cię przebrali, no ale rozumiem,taki był temat sesji... Mam nadzieję,że kiedyś zobaczę Cię w gazecie taką jak na blogu :)Gratulacje z nutą zazdrości! Jesteś w Mediolanie? Przegniasz!

  M.

  ReplyDelete
 114. jesteś fenomelna! 'podglądam' Cię już tyle lat... piękniejesz i inspirujesz :) gratuluję sesji zdjęciowej! :)

  mam pytanie. jakiego aparatu używasz do robienia zdjęć, kręcenia filmów? :)

  ReplyDelete
 115. Zazdroszczę :) zdjęcia świetne :)

  ReplyDelete
 116. http://bluepaperclipfor.blogspot.com/ Zapraszam do pomocy w naszej akcji ! :)

  ReplyDelete
 117. Myślałam, że "tematy przewodnie" sesji będą dostosowane do codziennego stylu blogerek. Trochę słabo, że Tobie dali "punk". Może uznali, że Twój prosty, ale śliczny codzienny styl będzie "zbyt nudny" do sesji do magazynu, a szkoda bo w dzisiejszych czasach kiedy nosi się coraz dziwniejsze ubrania i dodatki taki prosty, klasyczny stylu jest bardzo cenny :)

  ReplyDelete
 118. Mam pytanie: Chodzisz na jakieś korepetycje? Czy dajesz radę ze wszystkim sama?

  ReplyDelete
 119. Mam pytania :)
  -Będziesz brała teraz jeszcze udział w nowych projektach? Jakaś sesja?
  -Co planujesz zdawać na maturze: rozszerzenia i podstawy.
  -Jedziesz na Opener'a? Wybierasz się na jakiś inny koncert? W ogóle lubisz koncerty? Byłaś na jakichś?

  ReplyDelete
 120. mam prośbę, podałabyś adresy jakichś Twoich dobrych, ulubionych sh w krakowie? wiem, że wielokrotnie znalazłaś tam ciekawe perełki, dlatego Cię proszę o info :)))

  ReplyDelete
 121. Śliczne foty <3 I zazdroszę ^^
  http://mikilove47582.blogspot.com/

  ReplyDelete
 122. Nadal nie rozumiem dlaczego akurat punk. Masz bardzo delikatna i subtelną urodę, ten styl nie pasuje do ciebie. Ale w końcu wyszłaś jak zawsze przepięknie i kwitnącą bo ładnemu we wszystkim ładnie :)
  Zapraszam do mnie http://letshinee.blogspot.com/ :)

  ReplyDelete
 123. Wyglądasz jak Lilly Collins :) Ogółem, nie tylko tutaj.

  ReplyDelete
 124. Very cool! Congrats on facing some fears. (:


  xx
  www.naturally-christina.blogspot.com

  ReplyDelete
 125. Love glamour!! i love the outfit of th photos!
  New post on my blog visit me?
  What about follow each other on blogspot, fb, bloglovin?
  I wait for you

  ReplyDelete
 126. Uwielbiam Cię!:) Zawsze taka uśmiechnięta:)

  ReplyDelete
 127. Wspaniala sesja. Wyglada mega swiezo i widac ze duzo zabawy przy tym bylo.

  Gratulacje i pozdrowienia z Dublina
  Ewelina
  xxx
  dublinchiclifestyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 128. You look so amazing. Looking at these pictures, I would never think that this is not your regular look. Don't be afraid, you are so beautiful and natural in front of the camera!
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
 129. bardzo przyjemne zdjecia:)

  www.liestyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 130. Tyle, tyle, tyle zazdrości! Z każdym dniem osiągasz coraz więcej, jesteś krok do przodu, podziwiam wytrwałość. Czytam tego bloga już dobry kawał czasu i nadal mi mało. Inspirujesz, ciekawisz, masz w sobie coś, co zachęca do czytania, do zagłębiania się w temat. Oby tak dalej!

  ReplyDelete
 131. Ale ja tu lubię zaglądać! A teraz mogę w końcu dodać Cię do mojej listy, a nie wiecznie wyszukiwać w internecie :)
  Podziwiam za odwagę, na zdjęciach wyszłaś super! Aż mam ochotę pobiec do sklepu po gazetę :)
  Pozdrawiam! :)

  ReplyDelete
 132. Czy Twój sklep http://www.shopraspberryandred.blogspot.com/ działa? Pisałam w sprawie zakupienia butów 3 razy na wskazanego przez Ciebie maila i nie mam żadnej odpowiedzi?!

  ReplyDelete
 133. Wybierasz się na koncert Florence na Coke Live?

  ReplyDelete
 134. Weroniko, jakiś czas temu pokazywałaś na blogu czarne adidasy nike. Czy mogłabyś podać ich model? :) Zamierzasz trochę pobiegać tej wiosny? :)

  ReplyDelete
 135. Jak można kupować z twojego sklepu? Pisałam 3 maile w sprawie butów i nie mam odpowiedzi? Czy w ogóle ten sklep funkcjonuje?!?!

  ReplyDelete
 136. What a fantastic opportunity - the photos look amazing! Congrats!

  Kate xo petite-adventures.blogspot.ca

  ReplyDelete
 137. Kocham twój blog i śledzę od 2010 i jestem szczęśliwa, że ci się udało :)

  http://cluelessxx.blogspot.com/

  ReplyDelete
 138. Weronika mam dziwne pytanie: Czy dostałaś kiedyś z jakiegoś przedmiotu dwie złe oceny pod rząd? Mi właśnie przytrafiła się taka sytuacja i trochę się zdołowałam,że skończę z 2 na świadectwie.

  ReplyDelete
 139. You have such an amazing blog. I have followed you via Bloglovin'& GFC, let me know if you like mine too <3

  www.wifeyoffduty.com

  Love,
  Monique

  ReplyDelete
 140. Trochę bezczelne z Twojej strony, że wyszukujesz ubrania w lumpeksach, a potem sprzedajesz je w znacznie większych cenach. Przykładowo sukienka zapewne kupiona z wieloma innymi rzeczami powiedzmy 30 zł/za kilogram sprzedawana za 40 zł, albo sweterek za 20 zł? Zabawne, że niektórzy się nabierają. No cóż, Ty tylko umożliwiasz im przepłacanie za rzeczy znalezione w sklepach z używaną odzieżą, nieprawdaż?

  ReplyDelete
 141. jeszcze nie widziałam całości, ale pierwsza stylizacja jest spoko :) uwieeeelbiam sandały w taki stylu! właśnie kupiłam sobie te: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-48585-Sandaly-CLARKS-Curtain-Fall-203538144.html i jestem zachwycona, wyglądają bosko na nogach :) przyszły ekspresowo i sprawują się na medal :)

  ReplyDelete
 142. Jak dla mnie poradziłaś sobie świetnie! Mamy ten sam problem jeśli chodzi o pozowanie :) uwielbiam zdjęcia ,ale czasami przeraża mnie moment w którym nie wiem już jak ustawić się do zdjęć. Jak to moja babcia powtarza : Troche ćwiczeń i można zostać mistrzem! :) Pewnie mnie i Ciebie też to kiedyś spotka i będziemy prawie jak Anja Rubik :D Pozdrawiam!:*

  ReplyDelete
 143. MOJA MAFFASHION <3 KOCHAM JULIE :D

  ReplyDelete
 144. Ile godzin dziennie uczysz się angielskiego? I czy masz jakiś system do nauki słówek?

  ReplyDelete
 145. LOVE YOUR BLOG!! Makes me a bit homesick for Poland!

  www.thedramaqueenconfesses.blogspot.com

  ReplyDelete
 146. Super blog :D
  zapraszam do siebie ;)

  ReplyDelete
 147. gorgeous style, adoring your blog miss!
  would love to see you in casper&pearl one day!

  lots of love from the c&p girls,
  casper&pearl blog
  xx

  ReplyDelete
 148. gorgeous style, adoring your blog miss!
  would love to see you in casper&pearl one day!

  lots of love from the c&p girls,
  casper&pearl blog
  xx

  ReplyDelete
 149. Oj to Ty niezła panikara jesteś :) dziwne że osoba która zajmuje się modą boi sie eksperymentować :) ale można powiedzieć że zdjęcia wyszły ok :) pozdrawiam!

  ReplyDelete
 150. Woow zdjęcia wyszły fantastycznie :)
  Nie znam się na modelingu, więc oceniam tak jak to widzę, a mi się bardzo podoba:)
  Pierwszy raz jestem na Twoim blogu i miło mnie zaskoczyły Twoje posty.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  ReplyDelete
 151. pełna profeska! gratulacje :) Pozdrawiam ciepło!

  ReplyDelete
 152. Super zdjęcia, szczególnie pierwsza stylizacja świetna! ;)

  ReplyDelete
 153. Super zdjęcia! Szczególnie pierwsza stylizacja genialna! :)

  ReplyDelete
 154. Jesteś przepiękna! Zdjęcia oczywiście wspaniałe, blog świetny! :*

  ReplyDelete
 155. Uwielbiam Twój styl i to jak piszesz, ale przez fakt, że nowe posty pojawiają się w ślimaczym tempie, zaglądam na Twój blog coraz rzadziej, myślę, że nie tylko ja. Wielka szkoda :(

  ReplyDelete
 156. Widziałam w gazecie, swietnie wypadłaś :)

  http://customlookink.blogspot.com/

  ReplyDelete
 157. Coś nas ostatnio zaniedbujesz :(

  ReplyDelete
 158. Po prostu patrzę na te 2 zdjęcia i widzę, że sesja jest świetna. Masa butów, chciałabym mieć tyle we własnej szafie. Gratuluję i zazdroszczę:)

  Pozdrawiam + dodaję do obserwowanych.
  Zapraszam serdecznie na mój nowy blog, który właśnie wkrada się w łaski blogspotu - REDUTTO.blogspot.com :)
  Przepraszam za spam :)

  ReplyDelete
 159. Wspaniała sesja

  Zapraszam na mój blog, moda męska

  www.dede-moda.blogspot.com

  ReplyDelete
 160. Masz niesamowite ciało! Stosujesz jakąś dietę? Ola.

  ReplyDelete
 161. Te zdjęcia są cudowne i podobają mi sie stylizacje,
  wyszłaś jak prawdziwa modelka. Myśle ze dobra atmosfera też dużo daje :)

  ReplyDelete
 162. Woah, amazing session. Change yourself only for a photoshoot... Not bad :D
  Author of weird-charlotte.blogspot.com

  ReplyDelete
 163. zazdroszczę !
  Ja z wielką chęcią widziałabym sie w PUNK'u :)

  ReplyDelete
 164. Ale pasuje Ci taka stylizacja! Super:)

  Zapraszam na http://www.fashion-kill-us.blogspot.com/

  ReplyDelete
 165. That outfit is so cute!!
  Much love,
  Wengie
  http://www.wengie.com

  ReplyDelete
 166. Kiedy zobaczyłam pierwsze zdjęcie, już wiedziałam, że coś jest nie tak. Patrząc dalej coraz bardziej pogłębiał się mój strach, do czego będziesz zdolna. Skończyło się nie najgorzej, lecz błagam, nie strasz mnie więcej ;)

  ReplyDelete

If you can't see your comment or my answers click 'Load more' :) / Jeśli nie widzicie wszystkich komentarzy albo moich odpowiedzi, kliknijcie w 'Load more' :)